Atenció! Aquest lloc web utilitza cookies i tecnologies similars.

Si no canvies la configuració del teu navegador, acceptes el seu ús.

Accepte
    HOLAMUNDO
  • Inici
  • HOLAMUNDO
  • Ajuntament
  • HOLAMUNDO
  • Comissions
  • HOLAMUNDO
  • Comissions informatives

Comissions informatives

1.- COMISSIÓ D'HISENDA I COMPTES

Se celebra els dijous, a les 9:15 h

Atribucions:

Recursos de la Hisenda Local
Recaptació
Tresoreria
Pressupostos
Gasto Públic
Comptes 

Presidenta

Maria Lluïsa Monferrer Aguilella (lluisa.monferrer@burriana.es)

Membres

Javier Gual Rosell (javier@gualabogados.es)

Bruno Arnandis Ventura (bruno.arnandis@burriana.es)

Santiago Zorio Clemente (santi.zorio@burriana.es)

Maria Romero Cano (maria.romero@burriana.es)

Manuel Navarro Ruiz (manel.navarro@burriana.es)

Juan Fuster Torres (juan.fuster@burriana.es)

Ana Montagut Borillo (ana.montagut@burriana.es)

Victoria Marin Fuentes (vicky.marin@burriana.es)

Carlos Sola Peris (carlos.sola@burriana.es)

María Dolores Aguilera Sanchis (mdolores.aguilera@burriana.es)

Maria Jesus Sanchis Gual (mjesus.sanchis@burriana.es)

 

2.- COMISSIÓ DE PARTICIPACIÓ CIUTADANA

Se celebra els dijous, a les 9:30 h

Atribucions:

Cultura
Educació
Esports
Festes i Falles
Joventut
Turisme
Comerç, Consum i Mercat
Normalització Lingüística
Participació Ciutadana i Regeneració Democràtica
Transparència
Comunicació Ciutadana
Reclamacions i Suggeriments 

President

Cristofer del Moral Espinosa (cristofer.delmoral@burriana.es)

Membres

Vicente Aparisi Juan (vicente.aparisi@burriana.es)

Javier Gual Rosell (javier.gual@burriana.es)

Bruno Arnandis Ventura (bruno.arnandis@burriana.es)

Maria Lluïsa Monferrer Aguilella (lluisa.monferrer@burriana.es)

Maria Romero Cano (maria.romero@burriana.es)

Manuel Navarro Ruiz (manel.navarro@burriana.es)

Iñigo Losada Breitlauch (i.losada@burriana.es)

Victoria Marin Fuentes (vicky.marin@burriana.es)

Carlos Sola Peris (carlos.sola@burriana.es)

Alejandro Clausell Edo (alejandro.clausell@burriana.es)

María Dolores Aguilera Sanchis (mdolores.aguilera@burriana.es)

Maria Jesus Sanchis Gual (mariajesus.sanchis@burriana.es)

 

3.- COMISSIÓ D'INTERIOR, RECURSOS HUMANS I BENESTAR SOCIAL

Se celebra els dijous, a les 9:00 h

Atribucions:

Règim Interior i Organització Municipal
Contractació de Servicis i Subministraments
Recursos Humans
Policia Local
Protecció Civil
Servicis Socials
Sanitat
Igualtat
Tercera Edat
Integració
Mercat
Polítiques Actives d'Ocupació
protecció de dades
Noves Tecnologies 

President

Santiago Zorío Clemente (santi.zorio@burriana.es)

Membres

Vicente Aparisi Juan (vicente.aparisi@burriana.es)

Javier Gual Rosell (javier@gualabogados.es)

Maria Lluïsa Monferrer Aguilella (lluisa.monferrer@burriana.es)

Bruno Arnandis Ventura (bruno.arnandis@burriana.es)

Maria Romero Cano (maria.romero@burriana.es)

Cristofer del Moral Espinosa (cristofer.delmoral@burriana.es)

Ana Montagut Borillo (ana.montagut@burriana.es)

Iñigo Losada Breitlauch (i.losada@burriana.es)

María Consuelo Suay Moner (chelo.suay@burriana.es)

Alejandro Clausell Edo (alejandro.clausell@burriana.es)

María Dolores Aguilera Sanchis (mdolores.aguilera@burriana.es)

Antonio Sanchez Aviles (antonio.sanchez@burriana.es)

Maria Jesus Sanchis Gual (mariajesus.sanchis@burriana.es)

 

4.- COMISSIÓ D'URBANISME i MEDI AMBIENT

Se celebra els dijous, a les 8:45 h

Atribucions:

Urbanisme
Patrimoni
Disciplina Urbanística
Activitats
Via Pública
Servicis Públics
Medi Ambient
Agricultura
Pesca 

President

Bruno Arnandis Ventura (bruno.arnandis@burriana.es)

Membres

Maria Lluïsa Monferrer Aguilella (lluisa.monferrer@burriana.es)

Javier Gual Rosell (javier@gualabogados.es)

Vicent Granel Cabedo (vicent.granel@burriana.es)

Maria Romero Cano (maria.romero@burriana.es)

Manuel Navarro Ruiz (manel.navarro@burriana.es)

Juan Fuster Torres (juan.fuster@burriana.es)

Ana Montagut Borillo (ana.montagut@burriana.es)

Carlos Sola Peris (carlos.sola@burriana.es)

María Consuelo Suay Moner (chelo.suay@burriana.es)

María Dolores Aguilera Sanchis (mdolores.aguilera@burriana.es)

Maria Jesus Sanchis Gual (mariajesus.sanchis@burriana.es)

 

Idioma