Atenció! Aquest lloc web utilitza cookies i tecnologies similars.

Si no canvies la configuració del teu navegador, acceptes el seu ús.

Accepte
    HOLAMUNDO
  • Inici
  • HOLAMUNDO
  • Ajuntament
  • HOLAMUNDO
  • El govern
  • HOLAMUNDO
  • Corporació municipal

Corporació municipal

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

Maria Josep Safont

1. MARIA JOSÉ SAFONT MELCHOR
mariajosep.safont@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Vicent Aparisi

2. VICENTE APARISI JUAN
vicente.aparisi@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Cristina Rius 3. MARIA CRISTINA RIUS CERVERA
cristina.rius@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae
Javier Gual

4. JAVIER GUAL ROSELL
javier@gualabogados.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

LLuisa Monferrer

5. MARIA LLUÏSA MONFERRER AGUILELLA
lluisa.monferrer@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Bruno Arnandis

6. BRUNO ARNANDIS VENTURA
bruno.arnandis@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

 

COMPROMÍS PER BORRIANA:COMPROMÍS

Vicent Granel

1. VICENT GRANEL CABEDO
vicent.granel@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Santi Zorío

2. SANTIAGO ZORIO CLEMENTE
santi.zorio@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

 

3. MARIA ROMERO CANO
maria.romero@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae


SE PUEDE BURRIANA

cristofer

1. CRISTOFER DEL MORAL ESPINOSA
cristofer.delmoral@burriana.es

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Manuel Navarro

2. MANUEL NAVARRO RUIZ
manel.navarro@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

 

PARTIDO POPULAR (PP)

Juan Fuster

1. JUAN FUSTER TORRES
juan.fuster@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Ana Montagut

2. ANA MONTAGUT BORILLO
ana.montagut@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Iñigo Losada

3. IÑIGO LOSADA BREITLAUCH
i.losada@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Enrique Safont

4. ENRIQUE SAFONT MELCHOR
quique.safont@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Victoria Marín

5. VICTORIA MARIA MARÍN FUENTES
vicky.marin@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Carlos Sola

6. CARLOS SOLÁ PERIS
carlos.sola@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Chelo Suay

7. MARIA CONSUELO SUAY MONER
chelosuay@hotmail.com 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

 

CIUTADANS INDEPENDENTS PER BURRIANA (CIBUR)

Maria Dolores Aguilera

1. MARIOLA AGUILERA SANCHIS
mdolores.aguilera@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Antonio Sanchez

2. ANTONIO SANCHEZ AVILES
antonio.sanchez@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

 

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C’s)

María Jesus Sanchis

1. MARIA JESUS SANCHIS GUAL
mjesus.sanchis@burriana.es 

-Remuneracions
-Declaració de bens
-Agenda
-Curriculum vitae

Idioma